Wyjątkowa rocznica, wyjątkowy Bal!

Ciężko pracujemy nad nowym panelem rejestrującym, który właśnie przechodzi ostatni etap testów. Oznacza to, że wkrótce rozpoczniecie zapisywać się na Zlot, a w związku z tym musimy zdradzić Wam jedną z niespodzianek!

Wiemy, że XV edycja Międzynarodowego Zlotu Morsów musi być wyjątkowa – w końcu to ważna rocznica, która pokazuje, że zimowe kąpiele w Mielnie w drugi weekend lutego stały się już tradycją wśród polskich Morsów i Foczek! Wyjątkowość jubileuszu chcemy podkreślić bajeczną imprezą w nowej lokalizacji w samym centrum Mielna (50 metrów od głównego deptaku przy ul. Kościuszki). W końcu liczba uczestników Zlotu z roku na rok się zwiększa, a hala sportowa niestety nadal ma takie same wymiary. Tym razem impreza pomieści nawet 1500 uczestników, a zapewniamy, że świętowanie w tak licznym gronie wprowadzi nas w świetny nastrój – zwłaszcza, że będziemy mogli bawić się dłużej niż do północy (nie dotyczy Kopciuszka, który pewnie będzie musiał uciekać wcześniej)! W związku z Waszymi sugestiami, na balu pojawi się ktoś, kogo już znacie – domyślacie się o kim mówimy? 😉

Uczestników, którzy wolą bawić się w bardziej kameralnym gronie, zapraszamy na Bal w Krokusie. Impreza pomieści 250 osób i jest świetną alternatywą, jeśli przyjeżdżacie z pociechami.

Mamy do odkrycia przed Wami jeszcze wiele tajemnic związanych zarówno z Wielkim Balem, jak i całym Zlotem, dlatego śledźcie nasz profil na facebooku. Wkrótce ujawnimy tam, jaka tematyka będzie towarzyszyć XV MZM.

Pozdrawiamy z Mielna,
Ekipa Zlotu!

.