Morsy z Polski z kolejnym rekordem!

Morsy i Foczki,

mikołajki to idealny moment, aby poinformować Was o najpiękniejszym prezencie, którym obdarowaliście siebie nawzajem – Wasz trud, który podjęliście wspólnie 13.12.2015 roku został oficjalnie uznany przez Guinness World Records, a Morsy z Polski zostały posiadaczami kolejnego, trzeciego już rekordu! Przypominamy, że ten najnowszy dotyczy największej liczby kąpiących się morsów w wielu miejscach w tym samym czasie i został pobity przez 3717 osób, które weszły do wody w 42 lokalizacjach! Jak sami widzicie, rekord został ustanowiony dwukrotną liczbą wymaganych uczestników.

Z przykrością musimy Was poinformować, że nie wszystkie zgłoszenia zostały oficjalnie uznane – powodem były błędy w dowodach z niektórych lokalizacji (najczęściej pojawiające się zarzuty ze strony Guinness World Records: brak jednego z wymaganych dowodów, wideo nagrane z perspektywy uczestnika kąpieli, niewyraźne zdjęcie lub nagranie, uniemożliwiające stwierdzenie liczby osób). Nie zapominamy jednak o Waszym trudzie i cegiełce, którą dołożyliście do tego wydarzenie – rekord jest nasz, wszystkich Morsów z Polski. Zapewniamy też, że jeszcze będzie okazja do powiększenia oficjalnej liczby.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego ogromnego sukcesu: fotografom, operatorom, organizatorom kąpieli, prezesom klubów, a przede wszystkim tym, którzy weszli do wody. Jako organizatorzy Międzynarodowych Zlotów Morsów obserwujemy, że liczba miłośników zimowych kąpieli zwiększa się z roku na rok i z przekonaniem możemy powiedzieć, że to Wasza zasługa – ambasadorów morsowego stylu życia.

Ekipa MZM

GRATULUJEMY: Biskupiec (Rukławki), Bisztynek, Braniewo, Charzykowy (Chojnice), Dąbrowa Górnicza, Gniezno, Gościno, Jedlnia Letnisko, Kędzierzyn-Koźle (Reńska Wieś), Kluczbork , Kłobuck, Gorzów Wielkopolskie/Kłodawa, Kosewo, Krzywiń, Kundzin, Mrągowo, Nowe Chechło, Olsztyn, Orneta, Pisz, Sobótka (Proszkowice), Radzymin, Rewa, Skierniewice, Sopot, Starachowice, Stargard, Swarzędz, Szczecin, Środa Wielkopolska, Wilkowo Świebodzińskiego (Świebodzin), Tarnobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Trzebina, Tychy, Ustka, Wawrowice, Wrocław, Zawiercie, Zielona Góra, Zielonka, Żnin,

Print Friendly, PDF & Email
.