Rejestracja na XVI MZM

REJESTRACJA INDYWIDUALNA:
1. Wejdź na www.rejestracja.zlotmorsow.mielno.pl i kliknij „załóż konto”.
2. Uzupełnij wymagane dane. Nie zapomnij dać nam znać, czy weźmiesz udział w niedzielnej kąpieli i jaki rozmiar koszulki mamy dla Ciebie przygotować.
3. Zatwierdź rejestrację, jednak wcześniej zapoznaj się z regulaminem imprezy!
4. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z osobistym hasłem dostępu – pozwoli Ci ono zalogować się do Twojego konta i wybrać pakiet, którym jesteś zainteresowany.
5. Jeśli dokonałeś już wyboru, czas zapisać się na Zlot i opłacić udział. Możesz to zrobić ekspresowo przy pomocy szybkiej płatności lub przelewem tradycyjnym.
6. Brawo! O nic więcej nie musisz się martwić – teraz pozostało jedynie odliczać do XVI Międzynarodowego Zlotu Morsów!
7. W przypadku komunikatu o błędzie odśwież stronę lub wyloguj się i zaloguj się ponownie. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z nami mailowo.


 

REJESTRACJA KLUBOWA:
1. Wejdź na www.rejestracja.zlotmorsow.mielno.pl, kliknij „załóż konto” i wybierz zakładkę „KLUB”.
2. Uzupełnij wymagane dane – klubu i Twoje (jako osoby rejestrującej). Nie zapomnij zaznaczyć, czy Ty też weźmiesz udział w niedzielnej kąpieli i jaki rozmiar koszulki mamy dla Ciebie przygotować.
3. Jeśli potrzebujesz faktury za udział Zlocie, zaznacz to w odpowienim miejscu w formularzu i uzupełnij dodatkowe informacje. Jeśli klub, który zgłaszasz, jest nieformalny zaznacz to na górze strony – w innym wypadku będziesz musiał wpisać numer NIP.
4. Zatwierdź rejestrację, jednak wcześniej zapoznaj się z regulaminem imprezy!
5. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z osobistym hasłem dostępu – pozwoli Ci ono zalogować się do konta i dokończyć rejestrację całego klubu.
6. Po zalogowaniu się do panelu rejestracyjnego, przejdź do zakładki „UCZESTNICY” i dodaj swoich klubowiczów.
7. Gdy już zarejestrujesz wszystkich członków klubu, przejdź do zakładki zapisy.
8. WAŻNE: Teraz zaznacz uczestników, którzy wybierają taki sam pakiet! Następnie kliknij „Dalej” i wybierz jedną z trzech możliwości udziału z zlocie.
9. Sprawdź, czy wszystko się zgadza i potwierdź, aby przejść do płatności.
10. Udział w Zlocie możesz opłacić ekspresowo przy pomocy szybkiej płatności lub przelewem tradycyjnym.
11. Jeśli część klubu wykupuje inny rodzaj pakietu, wróć do zakładki „ZAPISY”, kliknij przycisk „DODAJ” i powtórz czynności od punktu 8.
12. Brawo! O nic więcej nie musisz się martwić – teraz pozostało jedynie odliczać dni do XVI Międzynarodowego Zlotu Morsów!
13. W przypadku komunikatu o błędzie odśwież stronę lub wyloguj się i zaloguj się ponownie. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z nami mailowo.

Print Friendly, PDF & Email