REJESTRACJA NA ZLOT DOSTĘPNA JEST TUTAJ | XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024

Dla mediów

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

Udostępnij:

Akredytacja i kontakt

Formularz akredytacyjny można pobrać TUTAJ.

Do współpracy zapraszamy media regionalne, ogólnopolskie i światowe. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro@zlotmorsow.mielno.pl.

Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące zarówno Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie, jak i samego morsowania.

Zachęcamy również do pobrania plików:

Garść informacji o Zlocie

Cyrk na wodzie, czyli 21. Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie!

10.01.2024 r.

Z roku na rok morsowanie zyskuje coraz większe zainteresowanie, a wiodącą w tym temacie imprezą jest Zlot Morsów w Mielnie. W czasie „morsowego” święta każdy wielbiciel lodowatych kąpieli może wziąć udział w animacjach na plaży oraz imprezach z najlepszą muzyką. Wszystko to, by ostatniego dnia wydarzenia przejść ulicami Mielna w kolorowej paradzie i, co najważniejsze – wspólnie morsować wraz z morsami z całej Polski.

Międzynarodowe Zloty Morsów są organizowane w Mielnie (Zachodniopomorskie) nieprzerwanie od 2004 r. To największe tego typu wydarzenie na świecie, które przyciąga nad polskie morze tysiące miłośników lodowatych kąpieli. W edycji z 2023 roku udział wzięło 8893 osoby. Wydarzenie ma na swoim koncie pobicie dwóch rekordów Guinnessa – jednak bicie rekordów nie jest celem imprezy. Warto wspomnieć, że w trakcie trwania Zlotu Morsów w Mielnie – równolegle odbędą się I Międzynarodowe Mistrzostwa w Morsowaniu Valerjana Romanowskiego.

21. edycja Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie odbędzie się w dniach 8-11.02.2024 r., a motywem przewodnim wydarzenia jest „Cyrk na Wodzie”. Jak co roku, tysiące uczestników przygotowanych będzie, aby przejść ulicami miasta w kolorowych strojach nawiązujących do tematu przewodniego, a następnie wskoczyć do lodowatego Bałtyku i zamienić go – dosłownie – w istny cyrk!

Cztery dni zabawy wypełnione są animacjami dla tych, którzy kochają morsowanie, ale także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z morsowaniem. W tym roku uczestnicy będą mogli zjechać tyrolką prosto do Bałtyku, zabawić się w dmuchanym miasteczku na wodzie, wziąć udział w biegu z przeszkodami: Morsmageddon by Runmageddon, zaszaleć przy muzyce na żywo w strefie Rock’n’rollowego deptaku i zanurzyć w gorących baliach podczas flagowej atrakcji Zlotu jaką jest Balia Party! Nowością podczas tegorocznego Zlotu Morsów w Mielnie będzie strefa tatuażu, w której każdy prawdziwy mors będzie mógł trwale zaznaczyć swoją miłość do morsowania!

Bilety i szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie organizatora: www.zlotmorsow.mielno.pl oraz na profilu w serwisie Facebook: www.fb.com/ZlotMorsowMielno.

Patronami wydarzenia są: Pomorze Zachodnie i Radio Eska.


Czytaj więcej

Aktualności

Odbiór opasek

Już niebawem widzimy się w Mielnie, dlatego przedstawiamy Wam garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że do udziału w Zlocie potrzebna jest opaska, którą będziesz mógł odebrać

Chcesz Dołączyć Do Mroźnej Tradycji?

Nie zapomnij o swoim bilecie!