REJESTRACJA NA ZLOT DOSTĘPNA JEST TUTAJ | XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024

Odbiór opasek

Udostępnij:

Już niebawem widzimy się w Mielnie, dlatego przedstawiamy Wam garść informacji organizacyjnych.

Przypominamy, że do udziału w Zlocie potrzebna jest opaska, którą będziesz mógł odebrać w Biurze Zlotu przy ul. Lechitów 17A w Mielnie od środy 7 lutego do niedzieli 11 lutego w godzinach pracy:

ŚRODA: 10:00-16:00
CZWARTEK: 10:00-18:00*
PIĄTEK: 8:00-18:00*
SOBOTA: 8:00-17:00*
NIEDZIELA: 8:00-11:30
*Przerwa od 14:00 do 14:45.

W Biurze Zlotu będzie można kupić też wejściówki na CAŁY ZLOT BEZ BALU oraz TYLKO KĄPIEL, więc jeśli nie zdążyłeś kupić wejściówek online, nie musisz się martwić. 🙂

Przypominamy kilka najważniejszych zasad dotyczących odbioru opasek:

  1. Do odbioru opasek i gadżetów będziecie potrzebować numeru PIN lub kodu QR widocznego na aplikacji mroźnaAppka w zakładce Twój Bilet. Kod QR lub hasło PIN to jedyne potwierdzenie, które potrzebujesz do obioru pakietów!

    Prosimy także o sprawdzenie w panelu w zakładce BILETY I UCZESTNICY w panelu, czy ilość uczestników na Twoim bilecie jest prawidłowa – jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami mailowo (biuro@zlotmorsow.mielno.pl).
  2. Każdy uczestnik musi złożyć w Biurze podpisane oświadczenie. Dodatkowo uczestnicy MORSMAGEDDONU będą musieli dostarczyć dodatkowe oświadczenie: inne dla osób dorosłych, inne dla uczestników w wieku 16-18.
    Oświadczenia dostępne są na samym dole wpisu.
  3. Możesz odebrać pakiety dla innych osób – przy odbiorze musisz pokazać nam kod QR z aplikacji tych uczestników lub podać ich hasła PIN oraz dostarczyć podpisane oświadczenia.
  4. Pakiety przypisane do jednego konta trzeba odebrać jednorazowo. Prosimy przekazać tę informację klubowiczom! Prosimy, aby pakiety dla klubów/osób, które rejestrowały więcej niż jednego uczestnika, odbierało maksymalnie 1-2 przedstawicieli. Nasze Biuro jest dość małe. 😉
  5. Jeśli chcesz zakupić dla kogoś dodatkowe opaski, musisz dostarczyć do Biura Zlotu podpisane oświadczenie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o przesłanie wiadomości na adres biuro@zlotmorsow.mielno.pl.

Do zobaczenia niebawem!✌🏻


Czytaj więcej

Aktualności

Odbiór opasek

Już niebawem widzimy się w Mielnie, dlatego przedstawiamy Wam garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że do udziału w Zlocie potrzebna jest opaska, którą będziesz mógł odebrać

Chcesz Dołączyć Do Mroźnej Tradycji?

Nie zapomnij o swoim bilecie!