XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024 | REJESTRACJA NA ZLOT ROZPOCZNIE SIĘ W LISTOPADZIE

Współpraca

Udostępnij:

Zostań partnerem największej zimowej imprezy nad Bałtykiem i dotrzyj z reklamą swojej marki do tysięcy jej uczestników i milionów widzów.

Światowa stolica zimowych kąpieli bliżej niż myślisz

Międzynarodowe Zloty Morsów w Mielnie o wyjątkowa impreza od wielu lat utożsamiana z polskim Bałtykiem, w której biorą udział całe pokolenia: przedział wieku naszych uczestników (według danych z ostatniej edycji Zlotu) to 3-84 lata. Przez jeden weekend (czwartek-piątek) w środku zimy Mielno zamienia się w stolice Morsów, a miasto tętni życiem 24 godziny na dobę. To jedyne takie wydarzenie nad Bałtykiem w czasie zimy, podczas którego tysiące ludzi z całej Polski spotyka się po to, aby wspólnie wykąpać się w morzu.

Tysiące uczestników, masa atrakcji

Specjalnie dla uczestników Zlotu przygotowujemy masę atrakcji i dedykowanych animacji jak np. zorbing na plaży, turniej mrozoodpornych, gra miejska, kąpiele w baliach z gorącą wodą i seanse w saunach ustawionych przy plaży, spotkania integracyjne przy muzyce na żywo.

Kulminacyjnym momentem imprezy jest parada tysięcy przebranych morsów maszerujących ulicami Mielna i wspólna kąpiel punktualnie o godz. 12:00 w niedziele.

Partnerstwo pełną parą

Zapraszamy do kontaktu osoby, które są zainteresowane różnymi formami partnerstwa. Jesteśmy w stanie zaoferować promocje Państwa marki zarówno w naszych kanałach internetowych, jak i w czasie samego wydarzenia:

  • posty oraz artykuły sponsorowane,
  • ekspozycja materiałów outdoorowych,
  • umieszczenie logotypu w materiałach drukowanych oraz na gadżetach,
  • wspólne akcje marketingowe,
  • darmowe wejściówki sponsorskie,
  • informacje o sponsorze w mediach informujących o wydarzeniu.

Nie chcemy ograniczać kreatywności zespołów marketingowych, dlatego szczegóły dotyczące rodzaju ekspozycji w czasie wydarzenia dopasowujemy indywidualnie do każdego partnera.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub zainteresowania oferta prosimy o kontakt z pracownikiem Biura Zlotu (m.czaplinski@ckm.mielno.pl) lub dyrektorem Anna Ledochowicz (dyrektor@ckm.mielno.pl), abyśmy mogli porozmawiać o współpracy.

Czytaj więcej

Aktualności

Mistrzostwa Polski w Morsowaniu – WYNIKI

III Mistrzostwa Polski w Morsowaniu Kobiety BMI  III Mistrzostwa Polski w Morsowaniu Kobiety CZAS III Mistrzostwa Polski w Morsowaniu Mężczyźni BMI III Mistrzostwa Polski w

Aktualności

Mistrzostwa Polski w Morsowaniu – KOMUNIKAT

LISTA GODZINOWA: POBIERZ TUTAJ   Już za chwile widzimy się na 3 Mistrzostwach Polski w Morsowaniu podczas Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie.    Oto kilka

Chcesz Dołączyć Do Mroźnej Tradycji?

Nie zapomnij o swoim bilecie!