REJESTRACJA NA ZLOT DOSTĘPNA JEST TUTAJ | XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024

CENTRUM POMOCY

REJESTRACJA

Rejestracja dla uczestników rozpocznie się 30.11 o godz. 18:00 na stronie www.zlotmorsow.mielno.pl. Przypominamy, że maksymalna ilość uczestników zarówno niedzielnej kąpieli, jak i poszczególnych punktów programów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji — jak co roku, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Chcielibyśmy przyjąć miliony morsów z całego świata, lecz polskie prawo oraz terminy składania zamówień nakładają na nas pewne ograniczenia organizacyjne.

Zalecamy naszym uczestnikom, aby rezerwowali nocleg jak najszybciej. Większość uczestników rezerwuje noclegi rok przed Zlotem, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili!

Zarejestrować można się TYLKO I WYŁĄCZNIE przez internetowy panel dostępny na tej stronie (od 30.11 o godz. 18:00). Nie przyjmujemy żadnej innej formy rezerwacji (np. telefonicznej lub przez wiadomość email). Jeśli zostaną wolne miejsca na Zlot, może się okazać, że będziemy sprzedawać wejściówki na samym Zlocie, jednak nie możemy tego zagwarantować. Liczba wejściówek jest ograniczona!

BIURO ZLOTU

Głównym organizatorem jest Centrum Kultury w Mielnie (www.ckm.mielno.pl). Wcześniej organizatorami była Informacja Turystyczna w Mielnie.

Napisz do nas bezpośrednio na adres mailowy (biuro@zlotmorsow.mielno.pl). Możesz również skorzystać z opcji WYŚLIJ WIADOMOŚĆ na facebooku. Staramy odpowiadać się w ciągu maksymalnie 48h.

Chcielibyśmy porozmawiać z Wami wszystkimi, lecz nasz zespół jest bardzo mały (nad całym Zlotem pracuje tylko 7 osób) i nie zawsze jesteśmy w stanie odbierać telefony. 🙂 Właśnie dlatego prosimy o kontakt mailowy — postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość jak najszybciej.

Z przyjemnością ugościmy Ciebie oraz Twoją firmę w czasie Zlotu! Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy lub na facebooku.

Aktualnie nasza siedziba przechodzi remont generalny, tymczasowo nasz adres to:  ul. gen. Stanisława Maczka 44
76-032 Mielno. W czasie Zlotu Biuro działa w Centrum Promocji Rybactwa przy ul. Lechitów 17A w Mielnie.


REJESTRACJA/ZAKUP WEJŚCIÓWEK

Zarejestrować można się TYLKO I WYŁĄCZNIE przez internetowy panel dostępny na tej stronie (od 30.11 o godz. 18:00). Nie przyjmujemy żadnej innej formy rezerwacji (np. telefonicznej lub przez wiadomość email). Jeśli zostaną wolne miejsca na Zlot, może się okazać, że będziemy sprzedawać wejściówki na samym Zlocie, jednak nie możemy tego zagwarantować. Liczba wejściówek jest ograniczona!

Hasło PIN wyświetla w komunikacie się po rejestracji oraz jest wysyłane na podany przy rejestracji adres e-mail. Prosimy o zapisanie hasła, ponieważ będzie ono potrzebne do odbioru opasek w Biurze Zlotu. Jeśli nie zapisałeś hasła lub nie otrzymałeś go na swój adres e-mail, sprawdź folder SPAM lub skorzystaj z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO. Jeśli żadna z tych opcji nie zadziała, skontaktuj się z nami mailowo (biuro@zlotmorsow.mielno.pl), a pomożemy w ciągu maksymalnie 48h.

Nie musisz być zaszczepiona/y.

Nie. Uczestnicy Zlotu nie będą testowani na COVID-19, chyba że zostaną wprowadzone przepisy, które będą wymuszały to na nas.

Właśnie tak powinno być. 😉 Co roku Wasze dane są usuwane z naszej bazy danych ze względów bezpieczeństwa. Dlatego co roku musisz dokonać rejestracji od nowa. Otrzymasz również nowe, unikalne hasło PIN.

Jeśli nie możesz się zarejestrować lub w czasie zapisu pojawia się jakiś błąd, napisz do nas na biuro@zlotmorsow.mielno.pl. Przypominamy, że nie zawsze jesteśmy w stanie odbierać telefony. 🙂 Właśnie dlatego prosimy o kontakt mailowy – postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość jak najszybciej.

Do rejestracji uczestnika będą potrzebne imię i nazwisko, płeć, rok urodzenia, narodowość.

Oczywiście! W Zlocie biorą udział zarówno uczestnicy indywidualni, jak i klubowi. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez nasz internetowy panel.

Jeśli po zarejestrowaniu i opłaceniu w zakładce MOI UCZESTNICY w kolumnie STATUS PŁATNOŚCI pojawia się zielony znaczek oznacza to, że Twój zapis jest opłacony. 🙂 Przypominamy, że w zakładce FAKTURY oraz MOJE ZAMÓWIENIA informacja o zamówieniach może się pojawić do 10 dnia następnego miesiąca!

Zapisując się na Zlot, od razu dokonujesz płatności (w tym roku nie obowiązuje 14-dniowy termin płatności!). Płacąc od razu, masz jednak zagwarantowane miejsce na Zlocie. Nie zwlekaj z decyzją. Najbardziej popularne pakiety, jak np. ten z balem, znikają w pierwszej kolejności.

Oczywiście. Możesz dopisać do Zlotu kolejnych uczestników w dowolnej chwili (dopóki są dostępne wejściówki). Wystarczy, że zalogujesz się do panelu i dopiszesz kolejne osoby.

Każdy uczestnik otrzyma fakturę za udział w Zlocie. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT na NIP, zaznacz odpowiednią opcję przy rejestracji. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie po dokonaniu płatności. Jeśli opłacasz uczestników kilkukrotnie, do każdej płatności zostanie wystawiona osobna faktura.

Jeśli nie zaznaczyłeś odpowiedniej opcji przy rejestracji, niestety nie będziemy w stanie już nic zrobić i zmienić nabywcy faktury.

CENNIK

Cały Zlot (bez Balu) oznacza możliwość wzięcia udziału we wszystkich punktach programu od czwartku 9 lutego do niedzieli 12 lutego. Pakiet zawiera również udział we WSPÓLNEJ KĄPIELI, więc nie musisz dokupować pakietu „TYLKO KĄPIEL”. Pakiet NIE ZAWIERA pamiętkowych gadżetów. Możesz je dokupić osobno przez internetowy panel.

Tylko Kąpiel oznacza możliwość wzięcia udziału TYLKO I WYŁĄCZNIE w Wielkiej Kąpieli w niedzielę (o godz. 12:00). Pakiet NIE ZAWIERA pamiątkowych gadżetów. Możesz je dokupić osobno przez internetowy panel. Przypominamy, że KAŻDA osoba, która chce być na wygrodzonym terenie plaży w czasie Wielkiej Kąpieli, musi mieć wykupiony pakiet.

Na teren kąpieli oraz innych punktów programu będą miały wstęp TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby z zakupionymi wejściówkami na Zlot. Jeśli chcesz, aby na plaży towarzyszyły Ci rodzina, znajomi lub fotograf musisz zakupić dla nich wejściówki. Teren plaży na czas wspólnej kąpieli będzie wygrodzony i będą miały na nią wstęp jedynie osoby z opaskami.

Dzieci do lat 13 mogą wziąć udział w Zlocie bezpłatnie (nie dotyczy Wielkiego Balu, na który mają wstęp tylko osoby pełnoletnie). Takiego młodego morsa nie trzeba dodawać do panelu. jednak musi zjawić się osobiście przy odbiorze wejściówek wraz z dokumentem potwierdzającym wiek. Jeśli nie będzie mógł przyjść do biura, musisz zakupić normalną wejściówkę.

Nie przewidujemy zniżek dla emerytów.

Nie przewidujemy zniżek dla osób niepełnosprawnych.

Organizatorem Międzynarodowych Zlotów Morsów w Mielnie jest Centrum Kultury w Mielnie (NIP: 4990656829)

Organizatorem Międzynarodowych Zlotów Morsów w Mielnie jest Centrum Kultury w Mielnie (NIP: 4990656829)

ODBIÓR OPASEK

Przy rejestracji otrzymałeś kod PIN. Dzięki niemu będziesz mógł odebrać opaski wstępu w Biurze Zlotu (ul. Lechitów 17A w Mielnie) w terminie 8-12.02.2023 r. Bez zlotowej opaski nie będziesz miał możliwości udziału w żadnej z atrakcji Zlotu.

Biuro Zlotu będzie czynne od środy 8 lutego do niedzieli 12 lutego przy ul. Lechitów 17A w Mielnie. Godziny pracy Biura Zlotu zostaną udostępnione na początku lutego, jednak już teraz możemy zapewnić, że będziemy pracować od rana do wieczora. 🙂

Niestety nie ma takiej możliwości. Przed Zlotem pracujemy od rana do wieczora i nie zawsze będziemy dostępni. To wielkie przedsięwzięcie logistyczne — staramy się być elastyczni, ale czasami musimy pracować według określonych schematów.

Niestety nie jesteśmy w stanie wysłać opasek wstępu pocztą/kurierem. Opaski można odebrać tylko w Biurze Zlotu.

Niestety nie jesteśmy w stanie zostawić opasek wstępu w recepcji hotelu. Opaski można odebrać tylko w Biurze Zlotu.

Opaski wstępu mają różne kolory w zależności od wykupionego przez Ciebie pakietu. Dzięki temu ekipa MZM oraz wolontariusze wiedzą, czy możesz wejść na teren konkretnego punktu programu. Kolory opasek będą wyjaśnione w Magazynie Zlotowym, który możesz otrzymać bezpłatnie w Biurze Zlotu.

Opaski możesz odebrać jedynie w całości! Nie ma możliwości odbioru części opasek przypisanych do jednego konta. Pamiętaj, że do odbioru opasek służy PIN, dlatego nie podawaj go osobom nieupoważnionym.

Do odbioru opasek potrzebny jest numer PIN, który otrzymasz przy rejestracji. Oznacza to, że każda osoba posiadająca numer PIN przypisany do Twoich zapisów może odebrać opaski.

Działamy od 2004

Mroźna Tradycja

Pierwszy Zlot Morsów w Mielnie odbył się w 2004 roku, gdy nad Bałtyk dotarło 120 Morsów i Foczek z całej Polski. W ciągu tych dwudziestu lat Zlot zamienił się w ogromne międzynarodowe przedsięwzięcie. 

Największy taki Zlot na Świecie

Fenomen z rekordami

Zlot w Mielnie to największe takie wydarzenie na świecie. Posiadamy aż 3 rekordy Guinnessa, a na ostatnim Zlocie wspólnie do zimnego Bałtyku weszło ponad 8.500 osób. Czy kolejny rekord przed nami? 🙂

Nie tylko kąpiele

4 dni świetnej zabawy

Zloty Morsów w Mielnie to nie tylko kąpiele, ale 4 dni najróżniejszych atrakcji. Wolisz sportowe emocje? Nie ma problemu! Chcesz się zrelaksować w saunach? Czekają na Ciebie! W programie Zlotu w Mielnie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zlot_morsow_day4-105
Zlot_morsow_day4-113

Chcesz dołączyć do tej mroźnej tradycji?​

Kup wejściówki już teraz!​