REJESTRACJA NA ZLOT DOSTĘPNA JEST TUTAJ | XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024

Konkursy i nagrody

Udostępnij:

Konkursy i nagrody

Po 2 latach przerwy wracamy na parkiet i zapraszamy Was na Wielki Bal Morsów! O dobrą zabawę zadba Wasz ulubiony Zespół Drugi Tydzień. Czeka was szampańska zabawa! Oczywiście na balu nie może zabraknąć konkursu na Króla i Królową – na wygranych czekają niesamowite nagrody – pobyty w przepięknych apartamentach Na Górce w Sarbinowie oraz gadżety od firmy Huggie! Huggie to wielofunkcyjny płaszcz oversize typu parka, który zapewnia swobodę ruchów i zabezpiecza przed warunkami pogodowymi, takimi jak wiatr, deszcz i zimno. Każdy mors wam go pozazdrości!

Kolekcje płaszczów Huggie możecie sprawdzić na: www.huggie.pl/

9 i 10 lutego Mielno ponownie będzie gospodarzem Mistrzostw Polski w Morsowaniu! 𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗮𝘁𝗼𝗿𝗲𝗺 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗷𝗲𝘀𝘁 wielokrotny rekordzista Guinnessa 𝗩𝗮𝗹𝗲𝗿𝗷𝗮𝗻 𝗥𝗼𝗺𝗮𝗻𝗼𝘃𝘀𝗸𝗶! Podczas wydarzenia chętni będą mieli za zadanie wejść do balii z zimną wodą i zanurzyć się do poziomu szyi. Zawodnicy będą mogli mieć na sobie wyłącznie stroje kąpielowe. Im będzie dłuższy, tym większa szansa na wygraną! A jest o co walczyć – na zwycięzców czekają niesamowite stroje kąpielowe od firmy IceWolf!

IceWolf to marka, która powstała specjalnie na potrzeby morsowania! Stroje kąpielowe, które szyją odpowiadają potrzebom zimowych kąpieli wodnych. Każdy będzie się w nich czuł komfortowo, atrakcyjnie i wygodnie. Bo nie wszystkie stroje kąpielowe muszą składać się ze sznurków i trójkącików, zwłaszcza te do kąpieli odważnych!

Wszystkie stroje oraz akcesoria możecie sprawdzić na: www.icewolf.pl

Jak najlepiej rozpocząć dzień? Oczywiście od aktywności fizycznej! Poranny bieg pozwoli nam się rozbudzić i rozgrzać mięśnie – dzięki temu pozwalamy organizmowi wyzwolić endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia, dzięki czemu zyskujemy pozytywną energię i dobre samopoczucie na resztę dnia. Dlatego 11 lutego odbędzie się coroczny bieg morsów! Chętni mogą wziąć udział indywidualnie i wystartować w Biegu Śniadaniowym, z kolei kluby morsów – mogą spróbować sił w Klubowych Mistrzostwach Polski. Na zwycięzców czekają niesamowite puchary i upominki ufundowane dzięki patronatowi Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz vouchery pobytowe od naszych przyjaciół z Arche Group!

Konkurs na najstarszą foczkę i morsa to już nasza tradycja od 20 lat! Mówią, że wiek to tylko liczba… W tym przypadku im większa tym lepiej! Dla pary najstarszych morsów przewidujemy pakiet naszych urodzinowych, morsowych gadżetów oraz pobyty w przepięknych apartamentach Na Górce w Sarbinowie!

Tegoroczna edycja Turnieju Mrozoodpornych będzie wyjątkowo widowiskowa. W jednym czasie kilka drużyn zmagać się będzie w różnych, czasem trudnych, czasem śmiesznych konkurencjach. Zwycięzcom Turnieju MROZOODPORNI przekażemy klucze do miasta, ogromne torby z morsowymi gadżetami oraz vouchery na pobyt w Baltin Hotel & Spa!

Jak co roku – przed finałową kąpielą – przejdziemy ulicami Mielna. Tym razem jednak w strojach tematycznych ze wszystkich poprzednich Zlotów! Dla najciekawiej przebranego klubu przewidujemy ogromny pakiet morsowych gadżetów! Warto puścić wodze fantazji – to nasze 20. urodziny i chcemy je uczcić wyjątkowo! Niech Wasze stroje przypomną wszystkim Morsom poprzednie Zloty!

Podczas 20. Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie odbędzie się wyjątkowy bieg z przeszkodami – 1. w Polsce 𝗠𝗼𝗿𝘀𝗺𝗮𝗴𝗲𝗱𝗱𝗼𝗻! Na zawodników czekać będzie aż 15 przeszkód na trasie o długości 3 km!

Rywalizacja będzie zaciekła, ale z pewnością jest o co walczyć! Dla tych, którym uda się pokonać tor przeszkód przygotowaliśmy niesamowite nagrody – medale i puchary ufundowane przez firme WindHunter!

Grupa windhunter to światowy lider w dziedzinie pomiarów wiatru oraz szkoleń prowadzonych dla specjalistów związanych z energetyką wiatrową. Windhunter dostarcza swoim klientom wysokiej jakości usługi i produkty w obszarze szkoleń przemysłowych oraz optymalizacji istniejących i rozwijanych projektów w zakresie energetyki odnawialnej. Więcej przeczytasz na https://windhunter.com/

Jednak to nie wszystko! Po ukończonym biegu pragnienie ugasicie dzięki Lech Free – przepysznym napojom bezalkoholowym! Lech to jedna z najbardziej znanych marek piwa w Polsce. Dzięki lekkości piwnego smaku oraz nagazowaniu idealnie orzeźwia – zwłaszcza wtedy, gdy jest szczególnie zimny! https://lech.pl/

Kolekcjonujecie morsowe przypinki? Mamy dla Was 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀! Mors, który będzie miał największą kolekcję morsowych buttonów otrzyma od nas nagrodę – voucher pobytowy dla 2 osób i 2 noce do wykorzystania w Villa Mors w Mielnie!

Czytaj więcej

Aktualności

Odbiór opasek

Już niebawem widzimy się w Mielnie, dlatego przedstawiamy Wam garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że do udziału w Zlocie potrzebna jest opaska, którą będziesz mógł odebrać

Chcesz Dołączyć Do Mroźnej Tradycji?

Nie zapomnij o swoim bilecie!