REJESTRACJA NA ZLOT DOSTĘPNA JEST TUTAJ | XXI MZM ODBĘDZIE SIĘ 8-11.02.2024

3. Mistrzostwa Polski w Morsowaniu

Dołącz do grona zimnych Mistrzów!

Pod okiem Valerjana Romanovskiego

9 i 10 lutego 2023 Mielno ponownie będzie gospodarzem Mistrzostw Polski w Morsowaniu! Organizatorem wydarzenia jest  wielokrotny rekordzista Guinnessa Valerjan Romanovski:
 
• Ustanowił m.in. nowy rekord najdłuższego kontaktu ciała z lodem. W specjalnej kapsule wypełnionej lodem przebywał 3 godziny i 1 minutę;

• Jest autorem bestsellera: “Morsowanie. Jak świadomie obcować z zimnem” , a także książki dostępnego wkrótce w sprzedaży – “Moja droga do rekordu”;

• Mówi o sobie: Jestem przeciętnym człowiekiem, który może robić nieprzeciętne rzeczy.

Na czym polegają Mistrzostwa?

Podczas wydarzenia chętni będą mieli za zadanie wejść do balii z zimną wodą i zanurzyć się do poziomu szyi (do momentu aż barki i ręce będą pod wodą). Zawodnicy będą mogli mieć na sobie wyłącznie stroje kąpielowe.
Sędziowie i ratownicy przez cały czas będą kontrolować czas przebywania w wodzie. Im będzie dłuższy, tym większa szansa na wygraną!

 

O zakończeniu rywalizacji podczas zawodów każdorazowo zadecyduje jeden z czynników, tj.:
a) sam zawodnik,
b) zespół sędziowski,
c) lub ratownik medyczny.

Kilka mroźnych zasad

Mistrzostwa Polski w Morsowaniu skierowane są do profesjonalistów, którzy spełnią kilka wymagań. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją.  

Tylko dla doświadczonych

Wymagane jest minimalne 2-letnie doświadczenie w morsowaniu lub certyfikat ze szkoleń (Rock Balancing Ice & Valerjan Romanovski)

Aż do szyi

Uczestnicy wchodzą do poziomu szyi (barki są pod wodą), ręce są pod wodą, a do Do wody wchodzimy jedynie w stroju kąpielowym

Zdrów jak... mors

Uczestnik musi wykazywać stan zdrowia pozwalający na udział w wyczynowym i wymagającym przedsięwzięciu.

Dziesiątki chętnych. Jeden Mistrz.

Dołączasz do grona?

Podczas zeszłorocznej, 2. edycji Mistrzostw Polski w Morsowaniu rekordzista spędził w zimnej wodzie 2 godziny 15 minut! Ile będzie wynosić nowy rekord? Przekonamy się już w lutym!
 
Cena za udział w Mistrzostwach wynosi 400 zł za osobę. Co ważne, zapisując się na Mistrzostwa – udział w 20. Międzynarodowym Zlocie Morsów (łącznie z udziałem w Balu Morsa!) – macie gratis!

Chcesz dołączyć do Mroźnej Tradycji?

Kup wejściówki już teraz!